Kadra

Sebestian Chyliński

 

Sebastian Chyliński, swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 6 lat, od tamtej pory tenis jest nierozłączną częścią jego życia. Już jako 14 latek opuścił rodzinną Bydgoszcz i przeniósł się do Warszawy, gdzie był częścią projektu zrzeszającego 8 najlepszych zawodników w kraju.

Zwycięzca najbardziej prestiżowego międzynarodowego turnieju w Polsce, Pucharu Bogdana Tomaszewskiego. Ćwierćfinał Mistrzostw Świata kadetów (Avenire w Mediolanie), sklasyfikowany na 2 miejscu w Europie do lat 16, w wieku 18 lat zdobył punkty ATP. W swojej profesjonalnej karierze pokonał takich zawodników jak Carenio Busta (półfinalista US open 2017, nr 10 w rankingu ATP

Jarosław Bienkowski

 

Jarosław Bieńkowski, przygodę z tenisem zaczął w wieku 6 lat w rodzinnych Mikołajkach, jako 12 latek przeniósł się do Bydgoszczy aby doskonaliś swoje umiejętności. Medalista mistrzostw Polski w wielu kategoriach. Uczestnik wielu międzynarodowych turniejów, czynny sparingpartner czołowych zawodników w Polsce. Spędził ponad rok czasu w Barcelonie, gdzie szkolił swój warsztat trenerski i zawodniczy.

Nasi trenerzy są certyfikowanymi trenerami PZT. Posiadają wychowanków, którzy świetnie radzą sobie na turniejach ogólnopolskich i stawiają pierwsze kroki na międzynarodowej arenie. Są młodzi, ambitni i dążą do perfekcji w swoich działaniach.

CZEKAMY NA CIEBIE

8 + 13 =

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania - zostaw numer telefonu lub email