Opinie

„Z trenerem Sebastianem pracuję od ponad 4 lat. Trenujemy 6 dni w tygodniu, a nasze treningi to ciężka i żmudna praca. Dzięki temu powoli odnoszę pierwsze sukcesy. Mój największy to wicemistrzostwo Polski do lat 14. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia treningów oraz atmosfery na nich”

Alicja Formella

„Amelia rozpoczęła treninigi z Sebastianem Chylińskim jesienią 2016 r. kontynuując swój rozwój zawodniczy. Współpraca z trenerem na zajęciach zarówno indywidualnych jak i grupowych przebiega bardzo pomyślnie, dzięki czemu Amelia realizuje swoje cele treningowe i przekłada je na mecze w turniejach tenisowych. Sposób prowadzenia treningów obejmujący w szczególności elementy taktyczne oraz techniczne jest bardzo efektywny i pozwala jej lepiej zrozumieć oraz rozwijać pasję jaką jest gra w tenisa „

Ryszard Sobiechowski

Trener tenisa Jarosław Bieńkowski prowadzi zajęcia z naszą córka od ponad roku. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Przez pracę z trenerem córka w tak krótkim czasie poczyniła duże postępy. Trener godny polecenia.

Artur Giełzak

„Sebastian jest trenerem naszej 14–letniej córki Alicji od ponad 4 lat. Okres ten to czas ciężkiej, systematycznej pracy na korcie, który zaowocował licznymi sukcesami Ali jak np. Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego, wicemistrzostwa Polski w grze podwójnej oraz miejsce Ali w kadrze Polski. Sebastian wkłada duże zaangażowanie osobiste w prowadzenie swojej zawodniczki. Treningi prowadzone są profesjonalnie, a jednocześnie ich atmosfera sprzyja ciągłemu pogłebianiu chęci gry i kontynuacji przygody z tenisem przez Alicję. Wzajemne relacje Ali i Sebastiana na korcie i poza nim są bardzo dobre. Sebastian jest w naszej opinii sumienny, kompetentny, profesjonalnie wykonuje swoją pracę trenera tenisa”

Andrzej Wronczewski, Teresa Formella (rodzice Alicji)

Uważam, że Jarek jest świetnym trenerem. Trenujemy od 3 lat, 5-6 razy w tygodniu. Zawsze zaangażowany na sto procent, prowadzi trening rzetelnie, ale wprowadza również elementy humoru i zabawy. Bardzo szybko reagauje na moje błędy i stara się je jak najszybciej poprawiać. Na trening zawsze wybieram się z uśmiecham na twarzy i z pełnym zaangażowaniem.

Maks Rogowski

Mistrz województwa kujawko-pomorskiego. Medalista mistrzostw Polski.

CZEKAMY NA CIEBIE

11 + 3 =

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania - zostaw numer telefonu lub email